full screen background image
Ogloszenie
 
Wyjścia w góry z Andrzejem - sezon letni 2017
 
Ustalenia naszego przewodnika górskiego – Pana Andrzeja Jasińskiego.

W tym sezonie nie będzie żadnych z góry ustalonych terminów wycieczek, chcemy jednak, żeby wspólne wyjście Polonii w góry odbywało się raz w miesiącu, w okresie czerwiec-wrzesień 2017.

Osoby, które chcą uczestniczyć w wycieczkach oraz mają swoje propozycje tras i wędrówek proszone są, by już teraz zgłaszać się bezpośrednio do Andrzeja pod nr.tel. +43 650 4450 737 lub na maila: andrzejjasinski58@gmail.com

Jeśli zgłoszą się chętni, wówczas o konkretnych terminach i o celach wycieczek będziemy informować na stronie internetowej Polonii na 2 tygodnie przed wyprawą.

Na początek proponujemy mniej wymagające wędrówki w okolicach Dornbirn , Hohenems i Gotzis. Ale planowane są też wyprawy w rejony Tyrolu, Vorarlbergu, Szwajcarii i nawet Niemiec.

W tym sezonie letnim Andrzej chciałby odbyć 4 wyprawy 2-dniowe z noclegiem w schronisku. W związku z tym, konieczna jest rezerwacja miejsc na co najmniej 1 miesiąc wcześniej, proszę więc zainteresowane osoby o jak najszybszy kontakt z Andrzejem w celu ustalenia wspólnego terminu i warunków tych wycieczek. Ustalenia te nie będą zobowiązujące i można się z nich wycofać na kilka dni przed ustalonym terminem, pomogą jednak w zaplanowaniu całej wyprawy.

Andrzej zwykle wychodzi w góry zarówno w soboty jak i w niedziele, również przy niezbyt sprzyjającej pogodzie. Każdy uczestnik wyprawy ponosi pełną odpowiedzialność za siebie jak i za osoby znajdujące się pod jego opieką. Wyprawy górskie odbywają się wyłącznie wyznaczonymi szlakami i nie wymagają specjalnych umiejętności alpinistycznych ani sprzętu do wspinania. Osoby, które nie są zdecydowane i mają wątpliwości co do swoich możliwości, ale mają chęci, proszone są o kontakt z Andrzejem , on chętnie doradzi i odpowie na każde pytanie.

Andrzej Jasiński
Tel: +43 650 4450 737
lub E-Mail: andrzejjasinski58@gmail.com


Opracowała: Lena Frank
 
30.04.2017