Skocz do treści

Polonia Vorarlberg

Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu

Verein der Polen in Vorarlberg

Andrzejki tuż tuż…

Tagi:
Andrzejki tuż tuż…

Jeśli na Andrzejki, to koniecznie na zabawę polonijną! Mamy już wieloletnie doświadczenie w organizowaniu tej imprezy, która zawsze znakomicie się udaje. To gwarancja, że i tym razem każdy, kto z nami spędzi ten ostatni sobotni wieczór przed adwentem, będzie zadowolony ze swojego wyboru.

Zabawę rozpoczynamy w sobotę 30 listopada 2019 o godz. 18:00.    

Ponieważ w tym samym budynku znajduje się hotel, jesteśmy zmuszeni zakończyć ją już o północy. Dlatego też prosimy o punktualne przybycie żeby maksymalnie wykorzystać czas zabawy.

Tym razem oprawę muzyczną zapewni nam polski – DJ MOC .

Gościć nas będzie lokal  „Landgasthof Löwen” w Sulz (Müsinenstraße 32, 6832 Sulz). Tu link do strony internetowej lokalu: https://www.loewensulz.at/.

Na uczestników zabawy czeka bufet z dużym wyborem ciepłych i zimnych dań oraz deserów. Jak to wygląda w praktyce można zobaczyć w galerii zdjęć na stronie internetowej lokalu, wchodząc na powyższy link.

Wstęp na imprezę jest płatny i wynosi:

  • dla członków Stowarzyszenia: 25,oo €
  • dla niezrzeszonych: 29,oo €

W cenie oprócz wstępu, zawarta jest opłata za korzystanie z bufetu.

Kontynuujemy system rezerwacji miejsc. Lokal może pomieścić maksymalnie 80 osób. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zgłoszenie swojego udziału oraz wcześniejsza wpłata za wstęp u każdego z członków Zarządu Stowarzyszenia, lub na konto: Raiffeisenbank Altenstadt, IBAN: AT39 3742 2000 0503 8872, BIC: RVVGAT2B422. W tytule wpłaty należy wpisać: Andrzejki oraz imię i nazwisko. 

Rezerwację przyjmuje Krzysztof do dnia 22 listopada 2019 roku telefonicznie: 0043 650 860 79 29 lub mailowo: krzysztofmioduszewski@poczta.onet.pl. Aktualny stan rezerwacji  z podziałem miejsc na sali, będzie widoczny na facebook’u „Polonia Vorarlberg”: Na planie kolorem czerwonym zaznaczone są aktualnie zarezerwowane miejsca. Na zielono zaznaczone są miejsca wolne. Pod planem jest lista z nazwiskami uczestników, osoby te przyporządkowane są do swoich miejsc na sali. Lista ta będzie aktualizowana codziennie po godzinie 22:00. 

Przypominamy, że z gospodarzem lokalu mamy dżentelmeńską umowę, że nie wnosimy do lokalu alkoholu z zewnątrz.

Gwarantujemy Państwu niezapomniany, roztańczony, andrzejkowy wieczór!