Skocz do treści

Polonia Vorarlberg

Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu

Verein der Polen in Vorarlberg

„Bal Polonii“ – już wkrótce…

Tagi:
„Bal Polonii“ – już wkrótce…

Tegoroczny  Karnawał chcielibyśmy zakończyć „na wesoło” wspólną zabawą na „ostatki”. Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na nasz coroczny „Bal Polonii”. Bal ten odbędzie się w

sobotę 22.02.2020 o godz. 19:00

Gościć nas będzie lokal  „Franzoi”, który mieści się w budynku Gemeindezentrum w Ludesch (Raiffeisenstraße 56, 6713 Ludesch). Tu link do ich strony internetowej:  https://www.franzoi.at/

W tym roku chcielibyśmy żeby był to bal kostiumowy. Jednak decyzję o przebraniu pozostawiamy uczestnikom i również Ci, którzy nie mają pomysłu na przebranie, też będą mile widziani.

Wszystkich tych, którzy przybędą na bal punktualnie, przywitamy kieliszkiem szampana.

Muzycznie towarzyszyć nam będzie duet muzyczny „Kontrast” z Polski, który przyjeżdża  specjalnie na naszą imprezę.

Konsumpcja dla uczestników będzie w formie bufetu, w którym oprócz zupy i dań  ciepłych z różnymi dodatkami, będzie zestaw surówek oraz coś słodkiego na deser.

Wstęp na imprezę jest płatny i wynosi:

  • dla członków Stowarzyszenia: 30,oo €
  • dla niezrzeszonych: 36,oo €

W cenie oprócz wstępu, zawarta jest opłata za korzystanie z bufetu.

Kontynuujemy system rezerwacji miejsc. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest zgłoszenie swojego udziału oraz wcześniejsza wpłata za wstęp u każdego z członków Zarządu Stowarzyszenia, lub na konto: Raiffeisenbank Altenstadt, IBAN: AT39 3742 2000 0503 8872, BIC: RVVGAT2B422. W tytule wpłaty należy wpisać: „Bal” oraz imię i nazwisko. Rezerwacje przyjmuje Krzysztof do dnia 20 lutego 2020 roku telefonicznie: 0043 650 860 79 29   lub mailowo: krzysztofmioduszewski@poczta.onet.pl.

Aktualny stan rezerwacji  z podziałem miejsc na sali, będzie widoczny na facebook’u „Polonia Vorarlberg”: Na planie kolorem czerwonym zaznaczone są aktualnie zarezerwowane miejsca. Na zielono zaznaczone są miejsca wolne. Pod planem jest lista osób, które przyporządkowane są do zarezerwowanych przez siebie miejsc. Lista ta będzie aktualizowana codziennie po godz. 22:00.

Przypominamy o zakazie spożywania w lokalu napojów alkoholowych przyniesionych z zewnątrz!

Prosimy o liczny udział, szczególnie naszych rodaków z Bludenz i okolic, dla których w dużej mierze zdecydowaliśmy się na tę lokalizację balu.

Gwarantujemy Państwu niezapomniany, roztańczony, karnawałowy sobotni wieczór!