Skocz do treści

Polonia Vorarlberg

Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu

Verein der Polen in Vorarlberg

Kręgle – nowy lokal

Tagi:
Kręgle – nowy lokal

Miłośników gry w kręgle zapraszamy na jesienny trening kręglarski, który jest ostatnią próbą przed rozgrywkami o „Puchar Polonii 2019”.

Termin treningu, to sobota 28 września 2019 roku, godz. 18:00. Ze względu na zły stan techniczny torów w kręgielni przy „Gasthaus Krone”, w której przez długi czas prowadziliśmy nasze rozgrywki, zostaliśmy zmuszeni do zmiany lokalu. Areną zawodów tym razem będzie kręgielnia  przyKegelsportcenter, Siedlung 1A, również w Koblach. Lokal znajduje się blisko przejścia granicznego do Szwajcarii Koblach – Oberriet.

Grę rozpoczniemy dokładnie o 18:30. Bardzo zależy nam na sprawnym przebiegu treningu, dlatego chcielibyśmy wspomnieć o kilku istotnych ustaleniach. Dla tych, którzy przybędą po raz pierwszy, szczegóły wyjaśnimy przed rozpoczęciem rozgrywek.

Bardzo prosimy  o zgłoszenie swojego uczestnictwa w terminie do 27 września na adres mailowy: krzysztofmioduszewski@poczta.onet.pl, podając w tytule: „Zgłoszenie – Kręgle”, a w treści swoje imię i nazwisko, lub telefonicznie na numer: 0650 860 79 29.

Opłata dla osób, które zgłoszą się w w/w terminie pozostaje bez zmian czyli:
• członkowie Stowarzyszenia: bez opłat
• niezrzeszeni: 3,oo €
Opłata dla tych, którzy nie zgłoszą swojego udziału wyniesie:
• członkowie Stowarzyszenia: 1,oo €
• niezrzeszeni: 4,oo €
Opłatę pobierzemy na miejscu.

Udział w grze tylko w obuwiu sportowym!

Koleżeńska atmosfera oczywiście zapewniona.