Skocz do treści

Polonia Vorarlberg

Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu

Verein der Polen in Vorarlberg

Noworoczne spotkanie

Tagi:
Noworoczne spotkanie

Z okazji Nowego Roku 2020 życzymy wszystkim naszym Członkom oraz Sympatykom nieprzemijającego szczęścia, wielkiej miłości oraz wytrwałości w stawianiu czoła codziennym wyzwaniom.

Chcielibyśmy także zaprosić Państwa do uczestnictwa oraz zaangażowania w imprezach organizowanych przez Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu. Informacje oraz plan roczny znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.polonia-vorarlberg.com.

Najbliższym polonijnym wydarzeniem będzie spotkanie noworoczne połączone z zabawą karnawałową dla dzieci. Spotkanie to odbędzie się w już w najbliższą niedzielę, czyli 19 stycznia 2020 o godz. 16:00 w Hohenems przy  Konrad-Renn-Strasse 2. Jak zwykle  zostanie ono poprzedzone Mszą św. o godz. 15:00 w kościele św.Konrada. Po mszy zapraszamy wszystkich na spotkanie, do znajdującej się obok kościoła sali parafialnej, gdzie powitamy Nowy Rok kieliszkiem sekta.

Podczas spotkania, jak dotychczas, będzie prowadzona sprzedaż ciast domowej roboty oraz napojów. Ciepłą potrawą na naszym noworocznym spotkaniu  będzie, tradycyjny już, bigos.

Zabawa  dla dzieci rozpocznie się o  godz. 17:00. Ponieważ mamy karnawał, będzie nam miło, jeśli dzieci przyjdą poprzebierane. Na spotkaniu tym wszystkie dzieci otrzymają parówkę z bagietką oraz napój – gratis!

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i życzymy miłych wrażeń!

Uwaga! Jak co roku, będzie okazja do wpłacenia rocznej składki członkowskiej bezpośrednio do kasy. Składki oraz wolne datki można także wpłacać na konto Stowarzyszenia: Raiffeisenbank Altenstadt, IBAN: AT39 3742 2000 0503 8872.