Skocz do treści

Polonia Vorarlberg

Stowarzyszenie Polaków w Vorarlbergu

Verein der Polen in Vorarlberg

Zawody strzeleckie

Zawody strzeleckie

Już  w najbliższym czasie, bo 7 września 2019 roku, proponujemy Państwu wspólne spędzenie  sobotniego popołudnia. Zapraszamy na zawody strzeleckie, które odbędą się na profesjonalnej strzelnicy sportowej w Hohenems. Strzelnica ta znajduje się na końcu ulicy Hochquellenstrasse.

Spotykamy się o godzinie 15:00, a zawody rozpoczną się o godzinie 16:00.

W trakcie zawodów proponujemy grilla z polską kiełbasą. Zgodnie z umową z gospodarzami klubu, dozwolona jest konsumpcja napojów zakupionych na miejscu w klubowym lokalu. Będą one do nabycia w bardzo przystępnych cenach.

Strzelanie rozpoczynamy serią 5 strzałów próbnych, a następnie wykonujemy dwie serie po 10 strzałów, co daje w sumie 25 strzałów na osobę. Każde stanowisko strzeleckie wyposażone jest w monitor, na którym dokładnie widać wynik oddanych strzałów. Nie ma już przeglądania tradycyjnych papierowych tarcz. W związku z zapewnieniem bezpiecznej obsługi zawodów, wymagane jest zgłoszenie swojego udziału.

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 sierpnia 2019 roku u kolegi Stefana telefonicznie na numer: 0664 73292670 lub mailem na adres: proste@aon.at.

Cena dla osób, które  zgłoszą się  w podanym terminie:

  • członkowie Stowarzyszenia – 10,oo €
  • niezrzeszeni – 15,oo €

Od osób, które będą chciały wziąċ udział w zawodach, a nie zgłoszą się w w/w terminie, będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości – 5,oo €!